Якісне насіння - високий урожай

Мінеральне доботво"Екоплант"40кг

ЕкоПлант – це екологічно чисте, безхлорне, комплексне мінеральне добриво рослинного походження. Основна діюча речовина - калій знаходиться у водорозчинній і легкодоступній для рослин формі. Підвищує стійкість рослин до холоду, посухи, хвороб. Сприяє синтезу вітамінів, покращує смакові якості, зменшує рівень нітратів в плодах.Добриво ЕкоПлант проявляє високу ефективність на ранніх стадіях розвитку овочевих культур, кукурудзи, соняшнику, озимого і ярого ріпаку в разі передпосівного застосування під культивацію.
ЕкоПлант не містить хлору, тому це добриво можна застосовувати на таких чутливих до хлору культурах як картопля, овочі, плодові і ягідні.ЕкоПлант володіє високою нейтралізуючою здатністю, завдяки чому знижує кислотність ґрунту. Окрім калію , Екоплант містить фосфор, магній,сірку,залізо, бор , цинк ,мідь , марганець , хром, молібден , кобальт , що є додатковою перевагою при його застосуванні на таких сільськогосподарських культурах як озимий і ярий ріпак, соняшник, кукурудза, картопля, овочі, що споживають велику кількість мікроелементів.
Розмір гранул: 3-6 мм (середньої фракції) рекомендується для механізованого застосування, а також для виготовлення тукосумішей (блендів); 1,5-3 мм (дрібної фракції) рекомендується для застосування садівниками і городниками.

Написати листа