Якісне насіння - високий урожай

Насіння трава газонна "Квітковий луг", 1кг

Застосування
Композиція сумішей напів-високих трав з польовими квітами (льон, мак, конюшина біла) та іншими квітучими травами. Призначений на посів в основному для декоративних споруд, а також на присадибних ділянках, місцях розваг, міських клумбах та рекреаційних зонах. Для цього газону шкідливе сильне витоптування.
Підготовка грунту
Перед сівбою грунт необхідно ретельно вирівняти, очистити від багаторічних бур’янів, каміння та інших забруднень, для забезпечення газону поживними речовинами у початкові періоди росту рекомендується внести добриво ТМ “Свитязь”- Флоромікс “Зелений газон”, а верхній шар – ущільнити.
Сівба
Для отримання найвищих результатів, найкраще сіяти в другій половині квітня, або в період з половини серпня до половини вересня. Норма висіву 40 г/м2. Насіння висівають рівномірно по всій поверхні грунту, з наступним загортанням на глибину 1 – 1,5 см та легким прикотковуванням.
Скошування
Перевагою цього газону є те, що в порівнянні із звичайним газоном, газон - квітневий луг рекомендується скошувати один раз на 1-1,5 місяця. Перше скошування проводять на висоту 4 – 5 см, а наступні – на висоту 6 – 8 см. Періодичність косіння залежить від швидкості відростання трави, яка в свою чергу залежить від температури повітря, вологості та родючості грунту. Найкраще здійснювати косіння коли поверхня газону суха. Не рекомендується проводити косіння після дощу та в ранковий час. Щоб не ускладнювати відростання молодих паростків, скошену траву на газоні залишати небажано.
Полив
Невід‘ємний елемент довговічності газону. Найефективніше проводити в вечірні години у вигляді дощування, при цьому поверхня газону повинна бути зволожена на глибину не менше 10 см. Частота поливу залежить від погодніх умов та типу грунту.
Підживлення
Підживлення найкраще проводити багатокомпонентними комплексними добривами не менше три рази в рік. Рекомендується для підживлення використовувати добрива ТМ “Свитязь” - Флоромікс “Зелений газон”, у разі виявлення на газоні моху застосовувати спеціальне добриво - “Зелений газон без моху”.

Написати листа