українською мовою на русском языке
повернутися до головної сторінки товари поштою як нас знайти замовити католог

www.svytjaz.com.ua

 

Якісне насіння - високий урожай

Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

 
Підприємства України

Агрохімія

Vebi Istituto Biochimico починає свою історію в 1944 році в якості фармацевтичного підприємства. Експлуатуючи свої великі знання, за роки діяльності його виробництво почало спеціалізуватись на хімічних речовинах з біологічною активністю.

Vebi Istituto Biochimico використовує біохімію для наукових досліджень, виробництва і ринку гігієни, здоров'я і краси. Vebi - одна з найбільш важливих компаній в усьому світі, з точки зору здатності вирішувати проблеми, пов'язані з безпекою і здоров'ям.

VEBI надає свої ноу-хау та досвід у виробництві родентицидів, інсектицидів, репелентів та засобів захисту рослин для всіх партнерів, у всьому світі.

VEBI займаються розробкою продуктів, які є максимально ефективними та з найменшою шкодою. Використання продукції забезпечує ефективність при одночасному зниженні екологічного впливу.

VEBI пропонує широкий асортимент засобів боротьби з гризунами, щурами, мишами, комахами, комарами, тарганами, кліщем, мухами, мурахами тощо.

Реєстраційні документи VEBI

Прайси для гуртових клієнтів

Інтернет-склад

Умови замовлень і доставки

Пропозиції для клієнтів

Новини компанії

УВАГА !!! Знижки до 50%. Розпродаж акційного насіння та залишків садового інвентаря ! Залишки товару на складах - обмежені !!!

Розпочато збір замовлень на першу поставку кормового буряка з урожаю 2016 року, які будуть прийматися до 25 листопада 2016 року.Плановане відвантаження зі складу ТзОВ "Свитязь" — 5 грудня 2016 року.Умови розрахунку: 100% попередня оплата згідно виставлених рахунків.

Компанія “Свитязь” запрошує Вас відвідати виставкову експозицію на I Міжнародній агропромисловій виставці “ЄВРОАГРО”, що проходитиме в м. Львів з 17 по 19 листопада 2016 року Виставковий центр Південний Експо, вул. Щирецька,36 Веб-сайт заходу http://www.galexpo.com.ua/agro

Увага! З 14.11.16 знижка 75% на весь асортимент цибулин квітів осінньої колекції. Акція діє до закінчення товарних запасів. Кількість товару обмежена.

Оновлено прайс на вагове насіння овочевих культур та насіння кормових буряків на сезон 2016-2017р.

 

© Свитязь
© Вікторія

Наша адреса

Україна, м. Львів, вул. Городоцька 174
тел.: 0 32 240-39-93
e-mail: info@svytjaz.com.ua

 


Працюємо

щодня з 8-30 до 17-15

вихідні - неділя